Ingli Pai lugu

49

Ingli Pai lugu

12 aastat tagasi asutatud  Ingli Pai on tänaseks kujunenud Eesti looduskosmeetika lipulaevaks – oleme suurim kodumaine ettevõte, mis pakub üksnes ja ainult looduslikest koostisainetest ilutooteid.

Ingli Pai pakub tooteid kogu perele – uudisena ka pere kõige väiksematele. Eriti õrnad Beebi Pai kreemid sobivad nii ärrituse ennetamiseks kui raviks. Meie näoveed-, näoõlid ja –kreemid sobivad ka nendele, kelle nahk on tavalisest tundlikum. Nii näiteks ei kasuta me näovees tilkagi alkoholi, süvapuhastuseks on looduslikud komponendid palju efektiivsemad. Ka kreemid ja õlid imenduvad looduslikuna palju paremini. Ingli Pai nahka noorendavad mudamaskid sisaldavad Hiiumaa Käina lahe kõige kvaliteetsema kihi ravimuda ning juukseõlide raviomadused on leidnud tunnustust ka teiselpool Eesti piiri.

Soovides pakkuda parimat on Ingli Pai tooted pidevas arengus – analüüsid, kvaliteedikontroll ja standardid on meie töö elutähtis osa. Meie eesmärgiks on anda kliendile kõik, mida puhtaim ja ehedaim loodus pakub. Ingli Pai toode on mahe kuid tõhus.

Kõik Ingli Pai tooted valmivad Eestis.

« Tagasi