Hoolikalt valitud looduslikest koostisainetest valmistatud beebi-sari, mõjub beebi nahale õrnalt ja rahustavalt.

Beebi Pai sari

65

Kreem beebi naha rahustamiseks 30 ml

Hoolikalt valitud looduslikest koostisainetest valmistatud beebi-kreem pehmendab ja rahustab õrnalt ärritunud nahka. Imendub hästi ja on beebi nahale õrn ja kerge. Ei sisalda värvi-, lõhna- ega säilitusaineid. Sisaldab: nahka rahustavaid, pehmendavaid ja antiseptilisi eeterlikke- ja baasõlisid- lavendlit, kummelit ja monoid. Kasutamine: kanda imiku puhtale nahale õrnalt masseerides kuni kreemi imendumiseni.

40

Beebi ihu puhastuspiim 100 ml

Hoolikalt valitud looduslikest koostisainetest valmistatud beebi ihu puhastuspiim puhastab nahka õrnalt ja mahedalt. Rahustab ja pehmendab nahka. Ei sisalda värv-, lõhna- ega säilitusaineid. Sisaldab: pehmendavaid, rahustavaid ja antiseptilisi eeterlikke- ja baasõlisid – mandariini, kummelit ja monoid. Kasutamine: piserdada vatile ja puhastada hauduma läinud või teisi puhastamist vajavaid kohti. Enne kasutamist …
Loe täpsemalt »

65

Beebi näo ja ihu puhastusvesi 100 ml

Ei sisalda värvi-, lõhna- ega säilitusaineid. Hoolikalt valitud looduslikest koostisainetest valmistatud beebi näo ja ihu puhastusvesi rahustab nahka ning puhastab mahedalt ja õrnalt. Sisaldab: allikavesi, mandariin, kummel. Kasutamine: imiku näo ja ihu puhastamiseks. Enne kasutamist loksutada.

47

Vanniõli beebi naha rahustamiseks ja pehmendamiseks 50 ml

Ei sisalda värvi-, lõhna- ega säilitusaineid. Hoolikalt valitud looduslikest koostisainetest valmistatud beebi vanniõli mõjub imikule lõõgastavalt, rahustab ja pehmendab nahka. Kasutamine: korgitäis õlisegu lisada vanniveele, segada. Õli võib eelnevalt segada sl. rõõsa koorega ja siis lisada vanniveele. Sisaldab: esimese külmpressi oliivõli, lavendel, apelsin, kummel. Enne kasutamist loksutada.