Looduslikest baasainetest valmistatud silmaümbruse tooted on nahale õrnad ja jätavad naha sametiselt pehmeks.

Silmaümbruse tooted

26

Värskendav ja niisutav näopuhastuspiim

Looduslikest koostisainetest valmistatud näopiim puhastab näonaha mahedalt kuid tõhusalt. Jätab naha värskeks ja niisutatuks. Sisaldab nahka pehmendavaid, värskendavaid ja niisutavaid, vereringet stimuleerivaid roosipuu, apelsini ja küpressi eeterlikke õlisid. Samuti monoid, polüsahhariidi, allikavett. Pakend: 50 ml. tume klaaspudel. Enne kasutamist loksutada. Tänu pumbale mugav käsitseda. Sobib Ingli Pai näoveega koos kasutamiseks …
Loe täpsemalt »

26

Värskendav ja siluv silmaümbruse geel-kreem

Looduslikest baasainetest valmistatud värskendava ja siluva toimega silmaümbruse geel-kreem suurendab naha elastsust ja taastab silmade sära. Sobib ka tundlikele silmadele. Imendub hästi, toidab nahka süviti. On silmaümbrusele õrn ja kerge. Sisaldab nahka siluvaid, värskendavaid ja toitvaid shea tree võid, polüsahhariidi ja monoid. Pakend: 15 ml. tume klaaspurk.

26

Õrn ja värskendav silmameigi puhastuspiim

Looduslikest baasainetest valmistatud silmameigi puhastuspiim puhastab eriti õrnalt. Jätab naha värskeks ja niisutatuks, sobib ka tundlikele silmadele. Sisaldab värskendavaid, pehmendavaid ja niisutavaid monoid, shea tree võid, polüsahhariidi, allikavett. Pakend: 50 ml. tume klaaspudel.