Ingli Pai kreemid sobivad igapäeva kasutamiseks nii päeva- kui öökreemina ning on piisavalt mahedad, et kasutada ka silmaümbruse eriti õrnal nahal. Ei sisalda värv-, Iõhnaaineid. Toidavad ja niisutavad nahka ka seespoolt. Kasutamine: Kanda puhtale nahale õrnalt näpuotsadega tupsutades ja siludes.
Mäletate reklaami, kus närtsinud tulbid said tuntud valmistaja kreemist sedavõrd palju niiskust ja energiat, et tõusid taas õitsele? Eesti Ekspressi korraldatud sõltumatu test näitas, et Ingli Pai trimmiv ja niisutav sari suudab kerge vaevaga saavutada sama tulemuse. Loomulikult ei ole Ingli Pai kreemide tootmiselt peetud silmas mitte tulpide, vaid ikka inimihu niisutusvajadust. Kujutage siis ette, millise tulemuse annab Ingli Pai kreemi kasutamine inimihul!

Näokreemid

31

Kreem normaalsele ja kuivale nahale

Sisaldab: naharakke uuendavaid, jumet parandavaid, nahka pehmendavaid ja vereringet stimuleerivaid baas- ja eeterlikke õlisid (I külmpressi oliiv, jo-joba, sandlipuu, roos või patshuli, Shea tree või, piimaproteiinid ja polüsahhariid). Pakend: 30 ml. tume klaaspurk.

24

Kreem trimmiv ja niisutav

Sisaldab: nahka trimmivaid ja niisutavaid, vereringet stimuleerivaid baas- ja eeterlikke õlisid (I külmpressi oliiv, jo-joba, geraanium, roosipuu, Iavendel, Shea tree või, piimaproteiinid ja polüsahhariid) Pakend: 30 ml. tume klaaspurk.

59

Kreem segatüüpi nahale

Sisaldab: rasueritust normaliseerivaid, nahka niisutavaid ja vereringet stimuleerivaid baas- ja eeterlikke õlisid (I külmpressi oliiv, jo-joba, neroli, roosipuu, Iavendel, Shea tree või, piimaproteiinid ja polüsahhariid). Pakend: 30 ml. tume klaaspurk.

23

Kreem tundlikule või aknega nahale

Sisaldab: antiseptilisi, põletikuvastaseid, nahka rahustavaid, pehmendavaid ja värskendavaid baas- ja eeterlikke õlisid (I külmpressi oliiv, jo-joba, kummel, lavendel, Shea tree või, piimaproteiinid ja polüsahhariid). Pakend: 30 ml. tume klaaspurk.

31

Kreem poorsele või kuperoossele nahale

Sisaldab: jumet parandavaid, nahka pehmendavaid ja rahustavaid, vereringet stimuleerivaid, veresooneseinu tugevdavaid ning poore ahendavaid baas-ja eeterlikke õlisid (I külmpressi oliiv, jo-joba, küpress, sidrun, kummel, Shea tree või, piimaproteiinid ja polüsahhariid). Pakend: 30 ml. tume klaaspurk.