Eeterlike õlide segud saunameeleolu loomiseks. Hoolsalt valitud eeterlike õlide kombinatsioon annab unikaalse lõhnabuketi ning tõhustab saunaõlide toimet.
Eeterlike õlide kasutamine saunalõhnadena on laialt levinud nii Eestis kui Soomes. Ingli Pai kombineeris aroomiteraapia tarkusi kasutades erinevatest õlidest unikaalsed segud, mis ei ole pelgalt lõhnad vaid mõjuvad ka meeleolu loojatena.
Erinevatel segudel on näiteks organismi puhastavad, energiat andvad, liigesevalusid leevendavad, hingamisteid puhastavad, värskendavad, vereringet stimuleerivad, põletikku leevendavad või meeli rahustavad toimed. Meeldiv lõhn veel peale selle.
Kasutamine: 1-2 korgitäit õli segada 1 liitri leiliveega. Enne kasutamist loksutada.

Saunaõlid

18

Saunaõli kadakas, eukalüpt ja teepuu

Sisaldab lihas- ja liigesvalusid leevendavaid, organismi puhastavaid, antiseptilisi ning energiat andvaid eeterlikke õlisid (kadakas, eukalüpt, teepuu). Pakend: 30 ml. tume klaaspudel.

17

Saunaõli piparmünt ja sidrun

Sisaldab keha ja vaimu värskendavaid, immuunsüsteemi tugevdavaid ning organismi puhastavaid eeterlikke õlisid (piparmünt, sidrun). Pakend: 30 ml. tume klaaspudel.

17

Saunaõli sidrun ja teepuu

Sisaldab immuunsüsteemi tugevdavaid, vereringet stimuleerivaid ja organismi puhastavaid antiseptilisi eeterlikke õlisid (sidrun, teepuu). Pakend: 30 ml. tume klaaspudel.

17

Saunaõli mänd ja Iavendel

Sisaldab hingamisteid puhastavaid, meeli kosutavaid ja energiat andvaid antiseptilisi eeterlikke õlisid (mänd, lavendel). Pakend: 30 ml. tume klaaspudel.

17

Saunaõli mentool, rosmariin, eukalüpt

Sisaldab vereringet stimuleerivaid, energiat andvaid, immuunsüsteemi tugevdavaid ja hingamisteid puhastavaid antiseptilisi eeterlikke õlisid (eukalüpt, mentool, rosmariin, piparmünt, tüümian, kamper). Pakend: 30 ml. tume klaaspudel.

17

Saunaõli roosipuu ja Iavendel

Sisaldab meeli rahustavaid, pingeid maandavaid, immuunsüsteemi tugevdavaid ja põletikke leevendavaid eeterlikke õlisid (roosipuu, lavendel). Pakend: 30 ml. tume klaaspudel.

17

Saunaõli “Häid Jõule”

Sisaldab meeleolu loovaid, värskendavaid ja meeli kosutavaid eeterlikke õlisid (apelsin, mänd). Pakend: 30 ml. tume klaaspudel.