Saun ja Spa

12_3

Lõõgastav vanniõli

Looduslik lõõgastav vanniõli mõjub antidepressandina. Sisaldab meeli rahustavaid, pingeid maandavaid ja organismi puhastavaid eeterlikke õlisid (greip, lavendel ja ilang-ilang). Pakend: 50 ml. tume klaaspudel.

12

VanniõIi külmetuse ja põIetiku Ieevendamiseks

Looduslik vanniõli mõjub põletikke ja valu leevendavalt, organismi puhastavalt, vereringet stimuleerivalt ning immuunsüsteemi tugevdavalt. Sisaldab antiseptilisi eeterlikke õlisid (kadakas, eukalüpt ja teepuu). Pakend: 50 ml. tume klaaspudel.

12_2

Toniseeriv vanniõli

Looduslik toniseeriv vanniõli mõjub jõudu ja energiat andvalt ning organismi puhastavalt. Sisaldab rosmariini, bergamotti ja sidruni eeterlikku õli. Pakend: 50 ml. tume klaaspudel.

18

Saunaõli kadakas, eukalüpt ja teepuu

Sisaldab lihas- ja liigesvalusid leevendavaid, organismi puhastavaid, antiseptilisi ning energiat andvaid eeterlikke õlisid (kadakas, eukalüpt, teepuu). Pakend: 30 ml. tume klaaspudel.

17

Saunaõli piparmünt ja sidrun

Sisaldab keha ja vaimu värskendavaid, immuunsüsteemi tugevdavaid ning organismi puhastavaid eeterlikke õlisid (piparmünt, sidrun). Pakend: 30 ml. tume klaaspudel.

17

Saunaõli sidrun ja teepuu

Sisaldab immuunsüsteemi tugevdavaid, vereringet stimuleerivaid ja organismi puhastavaid antiseptilisi eeterlikke õlisid (sidrun, teepuu). Pakend: 30 ml. tume klaaspudel.

17

Saunaõli mänd ja Iavendel

Sisaldab hingamisteid puhastavaid, meeli kosutavaid ja energiat andvaid antiseptilisi eeterlikke õlisid (mänd, lavendel). Pakend: 30 ml. tume klaaspudel.

17

Saunaõli mentool, rosmariin, eukalüpt

Sisaldab vereringet stimuleerivaid, energiat andvaid, immuunsüsteemi tugevdavaid ja hingamisteid puhastavaid antiseptilisi eeterlikke õlisid (eukalüpt, mentool, rosmariin, piparmünt, tüümian, kamper). Pakend: 30 ml. tume klaaspudel.

17

Saunaõli roosipuu ja Iavendel

Sisaldab meeli rahustavaid, pingeid maandavaid, immuunsüsteemi tugevdavaid ja põletikke leevendavaid eeterlikke õlisid (roosipuu, lavendel). Pakend: 30 ml. tume klaaspudel.

17

Saunaõli “Häid Jõule”

Sisaldab meeleolu loovaid, värskendavaid ja meeli kosutavaid eeterlikke õlisid (apelsin, mänd). Pakend: 30 ml. tume klaaspudel.