Näole

26

Värskendav ja niisutav näopuhastuspiim

Looduslikest koostisainetest valmistatud näopiim puhastab näonaha mahedalt kuid tõhusalt. Jätab naha värskeks ja niisutatuks. Sisaldab nahka pehmendavaid, värskendavaid ja niisutavaid, vereringet stimuleerivaid roosipuu, apelsini ja küpressi eeterlikke õlisid. Samuti monoid, polüsahhariidi, allikavett. Pakend: 50 ml. tume klaaspudel. Enne kasutamist loksutada. Tänu pumbale mugav käsitseda. Sobib Ingli Pai näoveega koos kasutamiseks …
Loe täpsemalt »

26

Värskendav ja siluv silmaümbruse geel-kreem

Looduslikest baasainetest valmistatud värskendava ja siluva toimega silmaümbruse geel-kreem suurendab naha elastsust ja taastab silmade sära. Sobib ka tundlikele silmadele. Imendub hästi, toidab nahka süviti. On silmaümbrusele õrn ja kerge. Sisaldab nahka siluvaid, värskendavaid ja toitvaid shea tree võid, polüsahhariidi ja monoid. Pakend: 15 ml. tume klaaspurk.

26

Õrn ja värskendav silmameigi puhastuspiim

Looduslikest baasainetest valmistatud silmameigi puhastuspiim puhastab eriti õrnalt. Jätab naha värskeks ja niisutatuks, sobib ka tundlikele silmadele. Sisaldab värskendavaid, pehmendavaid ja niisutavaid monoid, shea tree võid, polüsahhariidi, allikavett. Pakend: 50 ml. tume klaaspudel.

32

Ravimudamask normaalsele ja kuivale nahale

Sisaldab: nahapinnalt surnud rakke eemaldavaid, jumet parandavaid, nahka pehmendavaid ja vereringet stimuleerivaid eeterlikke õlisid (sandlipuu, patshuli ja piparmünt), Hiiumaa Käina lahe meremuda. Pakend: 30 ml. tume klaaspurk.

32

Ravimudamask trimmiv ja niisutav

Sisaldab: nahapinnalt surnud rakke eemaldavaid, jumet parandavaid, nahka trimmivaid ja niisutavaid, vereringet stimuleerivaid eeterlikke õlisid (geraanium, roosmariin ja piparmünt), Hiiumaa Käina lahe meremuda. Pakend: 30 ml. tume klaaspurk.

21

Ravimudamask tundlikule või aknega nahale

Sisaldab: nahapinnalt surnud rakke eemaldavaid, jumet parandavaid, antiseptilisi, põletikuvastaseid, nahka rahustavaid eeterlikke õlisid (roosipuu, kummel, lavendel), Hiiumaa Käina lahe meremuda. Pakend: 30 ml. tume klaaspurk.

32

Ravimudamask poorsele nahale

Sisaldab: nahapinnalt surnud rakke eemaldavaid, jumet parandavaid, nahka pehmendavaid ja rahustavaid, vereringet stimuleerivaid, veresooneseinu tugevdavaid ning poore ahendavaid eeterlikke õlisid (küpress, sidrun, kummel), Hiiumaa Käina lahe meremuda. Pakend: 30 ml. tume klaaspurk.

01_4

Näovesi tundlikule, aknega nahale (ka rasune nahk)

Sisaldab antiseptilisi, põletiku vastaseid, näonahka puhastavaid, pehmendavaid ja värskendavaid eeterlikke õlisid (Lavendel, kummel); allikavett. Pakend: 150 ml. tume klaaspudel.

01_3

Näovesi normaalsele ja vananevale nahale

Sisaldab antiseptilisi, näonahka puhastavaid, pehmendavaid, värskendavaid ja nahka noorendavaid (aitavad toota uusi naharakke) eeterlikke õlisid (Iavendel, ilang-ilang); allikavett. Pakend: 150 ml. tume klaaspudel.

01_2

Näovesi kuperoossele ja poorsele nahale

Sisaldab antiseptilisi, näonahka puhastavaid, pehmendavaid, vereringet stimuleerivaid, veresoonte seinu tugevdavaid ja poore ahendavaid eeterlikke õlisid (küpress, kummel või roos, sidrun). Pakend: 150 ml. tume klaaspudel.

01_1

Trimmiv ja niisutav näovesi

Sisaldab antiseptilisi, näonahka trimmivaid ja puhastavaid, pehmendavaid ja niisutavaid, vereringet stimuleerivaid eeterlikke õlisid (rosmariin, geraanium). Pakend: 150 ml. tume klaaspudel.

10_3

Näoõli kuivale ja vananevale nahale

Sisaldab E ja A vitamiine; naharakke uuendavaid, jumet parandavaid, nahka pehmendavaid ning vereringet stimuleerivaid baas- ja eeterlikke õlisid (porgand, avokaado, jo-joba, oliiv, ilang-ilang ja sandlipuu). Pakend: 30 ml. tume klaaspudel.

10_2

Näoõli kuperoossele ja poorsele nahale

Sisaldab E ja A vitamiine; jumet parandavaid, nahka pehmendavaid, vereringet stimuleerivaid, veresoonte seinu tugevdavaid ning poore ahendavaid baas- ja eeterlikke õlisid (jo-joba, porgand, avokaado, oliiv, küpress ning kummel või roos). Pakend: 30 ml. tume klaaspudel.

10

Trimmiv ja niisutav näoõli

Sisaldab E ja A vitamiine; jumet parandavaid, nahka trimmivaid ja niisutavaid, vereringet stimuleerivaid baas- ja eeterlikke õlisid (porgand, avokaado, jo-joba, oliiv, rosmariin, geraanium). Pakend: 30 ml. tume klaaspudel.

31

Kreem normaalsele ja kuivale nahale

Sisaldab: naharakke uuendavaid, jumet parandavaid, nahka pehmendavaid ja vereringet stimuleerivaid baas- ja eeterlikke õlisid (I külmpressi oliiv, jo-joba, sandlipuu, roos või patshuli, Shea tree või, piimaproteiinid ja polüsahhariid). Pakend: 30 ml. tume klaaspurk.

24

Kreem trimmiv ja niisutav

Sisaldab: nahka trimmivaid ja niisutavaid, vereringet stimuleerivaid baas- ja eeterlikke õlisid (I külmpressi oliiv, jo-joba, geraanium, roosipuu, Iavendel, Shea tree või, piimaproteiinid ja polüsahhariid) Pakend: 30 ml. tume klaaspurk.

59

Kreem segatüüpi nahale

Sisaldab: rasueritust normaliseerivaid, nahka niisutavaid ja vereringet stimuleerivaid baas- ja eeterlikke õlisid (I külmpressi oliiv, jo-joba, neroli, roosipuu, Iavendel, Shea tree või, piimaproteiinid ja polüsahhariid). Pakend: 30 ml. tume klaaspurk.

23

Kreem tundlikule või aknega nahale

Sisaldab: antiseptilisi, põletikuvastaseid, nahka rahustavaid, pehmendavaid ja värskendavaid baas- ja eeterlikke õlisid (I külmpressi oliiv, jo-joba, kummel, lavendel, Shea tree või, piimaproteiinid ja polüsahhariid). Pakend: 30 ml. tume klaaspurk.

31

Kreem poorsele või kuperoossele nahale

Sisaldab: jumet parandavaid, nahka pehmendavaid ja rahustavaid, vereringet stimuleerivaid, veresooneseinu tugevdavaid ning poore ahendavaid baas-ja eeterlikke õlisid (I külmpressi oliiv, jo-joba, küpress, sidrun, kummel, Shea tree või, piimaproteiinid ja polüsahhariid). Pakend: 30 ml. tume klaaspurk.