Kehale

08

Anne värskendav ihupiim

Looduslik ihupiim keha värskendamiseks ja niisutamiseks. Nahka värskendava, niisutava ning rahustava toimega. Sisaldab 100% looduslikke koostisaineid (oliiv, piparmünt ja sidrun, Shea tree või, jo-joba, piimaproteiinid ja polüsahhariid). Kasutamine: kanda puhtale nahale masseerides kuni imendumiseni. Enne kasutamist loksutada

08

Anne niisutav ihupiim

Looduslik ihupiim keha niisutamiseks ja värskendamiseks. Nahka niisutava, rahustava ning värskendava toimega. Sisaldab 100% looduslikke koostisaineid (oliiv, roosipuu ja bergamott, Shea tree või, jo-joba, piimaproteiinid ja polüsahhariid). Kasutamine: kanda puhtale nahale masseerides kuni imendumiseni. Enne kasutamist loksutada.

14

Õlisegu külmetuse vastu

Looduslik õlisegu valuliku kurgu ja köha raviks ning lihasvalude leevendamiseks. Sisaldab vereringet stimuleerivaid, immuunsüsteemi tugevdavaid ning pisikuid hävitavaid antiseptilisi eeterlikke õlisid (teepuu või niaouli, eukalüpt või eucalyptus citriodora ja mänd). Pakend: 30 ml. tume klaaspudel.

57

Antitselluliit

Looduslik tselluliidivastane õlisegu sisaldab antiseptilisi mürke ja vedelikku eemaldavaid, vereringet stimuleerivaid ning immuunsussüsteemi tugevdavaid eeterlikke õlisid (sidrun, rosmariin, must pipar ja küpress).

03_2

Sensuaalne kehaõli

Sisaldab keha värskendavaid, vereringet stimuleerivaid, immuunsusüsteemi tugevdavaid, nahka niisutavaid ja seestpoolt toitvaid ning jumet parandavaid õlisid (porgand, neroli, sandlipuu, ilang-ilang).

03

Trimmiv ja niisutav kehaõli

Sisaldab nahka niisutavaid ja trimmivaid, jumet parandavaid, keha värskendavaid õlisid (porgand, oliiv, roosipuu, geraanium, lavendel).

05_2

Massaažiõli väsimuse vastu

Sisaldab närvisüsteemi kosutavaid, elujõudu andvaid, vereringet stimuleerivaid ning organismi puhastavaid eeterlikke õlisid (roosipuu, greip või neroli, rosmariin).

05

Massaažiõli Iihasvalu Ieevendamiseks

Sisaldab esimese külmpressi oliivõli ja valu leevendavaid, põletiku vastaseid, vereringet stimuleerivaid ning veresoone seinu tugevdavaid eeterlikke õlisid (eukalüpt, küpress, rosmariin).